O stronie

Wszystko zaczyna się od inspiracji. Będę ich szukała wszędzie, zdając się na los. Inspirować mnie będą zdjęcia, muzyka, wiersze, książka, słowo wylosowane z encyklopedii, czy wydarzenie historyczne mające miejsce w danym dniu. Ważna informacja — > Oddaję się w ręce przypadku!

Przed rozpoczęciem pisania nie będę losowała inspiracje w danej kategorii i na jej podstawie budowała wpis. Chciałabym tworzyć różnorodne notki, od zwykłych wspomnień, opisów dni, poprzez opowiadania, wiersze, zdarzało mi się też pisywać teksty humorystyczne. Ważne bym czuła się niczym nieskrępowana i podążała za pierwszą myślą, która wpadnie mi do głowy. Ponoć pierwsza myśl to ta najlepsza. Odbiwszy się od niej, będę w stanie otworzyć ukryte pokłady refleksji, które wam przedstawię.

Co jakiś czas wykonywać też będę tzw. WYZWANIA, które sama sobie wymyśliłam i które staną się podstawą wpisu.

Z technicznych spraw: aby było prościej w kwadratowym nawiasie, w tytule zawsze będzie podana kategoria, obok natomiast konkretna rzecz, słowo, piosenka… coś co mnie zainspirowało do tworzenia wpisu. Myślę, że w ten sposób wszystko będzie przejrzyste dla każdego.

Wpisy mają mi pomóc pogłębić  kreatywność, poszerzyć zdolności pisania, a także w jakiś sposób umożliwić twórcze wyżycie się. Ten blog ma być formą ćwiczenia i eksperymentu. Jak daleko mnie poniesie moja myśl. Tego sama nie wiem i chcę to na waszych oczach odkrywać!

Mam nadzieje, że komuś taka forma przypadnie do gustu i zabawi tu na dłużej!

Zatem zdaje się na los i szukam inspiracji!

Reklamy

2 myśli w temacie “O stronie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s